تلفن ۰۲۱-۸۸۸۴۸۵۴۷   ۰۲۱-۸۸۳۱۷۰۳۳

درباره ما

شرکت جهان شیمی واردکننده مواد اولیه و افزودنی های مجاز صنایع غذایی و خوراکی و دارویی و مواد تصفیه آب کارخانجات و صنایع است

شرکت جهان شیمی در سال ۱۳۷۰ در شهر تهران تاسیس گردید .

در سالهای اولیه تاسیس تهیه و تامین مواد اولیه صنایع غذایی و دارویی و صنایع تصفیه آب و صنایع پتروشیمی و دیگر صنایع و نیز تجهیزات و لوازم مورد نیاز دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی سطح کشور از اقدامات این شرکت بود .
از سال ۱۳۸۰ شرکت جهان شیمی در راه توسعه فعالیتهای خود واردات مواد اولیه صنایع از کشورهای اروپایی را در سرلوحه کار خود قرار داد و از یک تامین کننده و فروشنده به یک واردکننده تبدیل گردید .
در پی مشکلات بوجود آمده به جهت تحریم های اعمال شده جدید , شرکت جهان شیمی فعالیت واردات مواد اولیه خود را بر روی کشور چین معطوف نمود .
در حال حاضر بیشتر واردات شرکت جهان شیمی از کشور چین میباشد .

بعد از این کشور , ترکیه بصورت محدود  میباشند که شرکت ما جهان شیمی اقدام به وارد کردن و خرید مواد اولیه از آنها می نماید  .

 

برنامه های آینده شرکت جهان شیمی

شرکت جهان شیمی در تلاش میباشد در پی رفع نسبی مشکلات واردات از کشورهای اروپایی و آمریکا دوباره اقدام به واردات مواد شیمیایی از تولید کنندگان مطرح اروپایی و آمریکایی  نماید .
در حال حاضر شرکایی از کشور ترکیه و امارات بعنوان شرکا این شرکت میباشند .

در آینده نزدیک از کشور آلمان و ایتالیا و فرانسه چند شرکت با شرکت جهان شیمی همکاری تنگاتنگی خواهند داشت .
شرکت جهان شیمی در این ۲۶ سال فعالیت خود سعی نموده است مواد شیمیایی درخواستی مشتریان با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه نماید .

شرکت جهان شیمی آماده هرگونه همکاری با عزیزانمان در سراسر کشور و کشورهای دیگر در سرمایه گذاری مشترک و فروش مواد اولیه صنایع در ایران میباشد .

همچنین آماده مذاکره با شرایط مطلوب دو طرفه جهت واردات و صادرات بصورت مشترک با سرمایه گذران محترم میباشد .